Je ouders, broers, zussen en vrienden zijn uiteraard ook welkom. Onze docenten en studenten vertellen je graag hoe een dag op het mbo eruit ziet, hoe het zit met stages, huiswerk en nog veel meer. Een studiekeuzecheck behoort tot de mogelijkheden.
Tijdens onze open avond zijn al onze locaties tussen 16.00 uur en 20.00 uur geopend.
Moet ik mezelf aanmelden voor een open avond?
Nee hoor, dat is niet nodig. Tussen 16.00 uur en 20.00 uur kun je gewoon binnenlopen.
Waar moet ik voor welke opleiding zijn tijdens de open avond?
De Leijgraaf heeft meerdere locaties. Waar je een kijkje wilt nemen, hangt af van jouw interesses. In het opleidingsoverzicht op onze website zie je op welke locatie welke opleiding aangeboden wordt.
Tip: filter bij het opleidingsoverzicht op locatie. Je ziet dan in één oogopslag het opleidingsoverzicht per locatie.
Kan ik mezelf tijdens de open avond meteen aanmelden voor een opleiding?
Ja, je kunt je tijdens een open avond meteen aanmelden. We helpen je hier graag mee. Aanmelden kun je ook op je gemak thuis doen. Kijk hiervoor op de pagina ‘aanmelden’. Op de pagina ‘studeren bij De Leijgraaf’ vind je alles over regelingen, reglementen en toelatingsrecht. Het recht op toelating voor een bepaalde opleiding vind je bij de opleiding van jouw keuze op deze website.
Hoe lang duurt een bezoek aan de open dag gemiddeld?
Zo lang als jij zelf wilt. Als je er uitgebreid de tijd voor neemt, ben je ongeveer 45 minuten bezig per locatie.
Waar kan ik parkeren?
De meeste locaties hebben een eigen parkeerterrein, maar door de drukte tijdens de open avond kan het voorkomen dat hier geen plaats is. Probeer dan een plek te vinden in de omgeving, op plaatsen waar dat kan en is toegestaan.